lavera Basis Sensitiv Mild Pleiesåpe, 250 ml

Særlig hudvennlig rengjøring for enhver anledning

kr 43

(kr 172 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før fredag, 09. oktober hvis du bestiller før tysdag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 40 / stk.-7%
  • fra 3 bare kr 38 / stk.-12%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr, sensitiv hud
  • Renser uten å tørke ut
  • pH-hudnøytral

Kjøpes ofte sammen med lavera Basis Sensitiv Mild Pleiesåpe, Påfyll 500 ml

lavera Basis Sensitiv Mild Pleiesåpe, 250 ml kr 43 (kr 172 / l)
lavera Basis Sensitiv Mild Pleiesåpe, Påfyll 500 ml kr 55 (kr 110 / l)
Totalpris: kr 98
Beskrivelse

Den milde sammensetningen, skånsomme rensingen og hudvennlige ingredienser kjennetegner denne pleiesåpen. Den er formulert med økologisk aloe vera samt økologisk kamille og er ideell for alle hudtyper, også sensitiv og tørr hud. Den pH-hudnøytrale formelen skummer lett og renser uten å tørke ut huden.

Bruk: Skum inn hendene dine og skyll dem deretter med varmt vann.

Varenr.: LA-116531
Innhold: 250 ml
EAN: 4021457667550
Merke: lavera
Lavera: Basis Sensitiv
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Etterfyllbar, pH-hudnøytral, Refill – påfyllspose, Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: I gjenlukkbar pose, Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Citric Acid, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Juridisk informasjon
Produsent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Tyskland, www.lavera.de/impressum

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for lavera Basis Sensitiv Mild Pleiesåpe

46 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
71 (73%)
4 stjerner
16 (16%)
3 stjerner
8 (8%)
2 stjerner
2 (2%)
1 stjerne
0 (0%)

97 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 46 anmeldelser på et andre språk.