lavera Basis Sensitiv Balsam Fuktighet & Pleie, 200 ml

Fuktighetsgivende balsam for forbedret grebarhet

kr 61

(kr 305 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 57 / stk.-7%
  • fra 3 bare kr 54 / stk.-11%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normalt og tørt hår
  • Med økologisk aloe vera og økologisk jojobaolje
  • Gir glans og smidighet

Kjøpes ofte sammen med lavera Basis Sensitiv pleiesjampo Fuktighet & Pleie, 250 ml

lavera Basis Sensitiv Balsam Fuktighet & Pleie, 200 ml kr 61 (kr 305 / l)
lavera Basis Sensitiv pleiesjampo Fuktighet & Pleie, 250 ml kr 61 (kr 244 / l)
Totalpris: kr 122
Beskrivelse

Denne nærende balsamen fra Basis Sensitiv-linjen av lavera gir håret ditt intensiv fuktighet og gjør det naturlig smidig på et blunk. Kombinasjonen av økologisk aloe vera og økologisk jojobaolje trenger inn i hårstrukturen og støtter spesielt tørt hår. Balsamen forbedrer også grebarheten og etterlater håret uimotståelig velpleid.

Bruk:

  • Masser balsamen inn i de vaskede, fuktige hårlengdene og la den virke i kort tid.
  • Skyll deretter håret grundig med vann.
Varenr.: LA-116355
Innhold: 200 ml
EAN: 4021457666911
Merke: lavera
Lavera: Basis Sensitiv
Fargetoner: Alle hårfarger
Konsistens/administrasjonsform: krem, væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper, Normalt hår, Tørt hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Alcohol Denat[3], Cetearylalcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Isoamyl Laurate, Glycerin Soja Oil[2], Cucumis Sativus (Gurke) Fruit Extract[2], Melissa Officinalis Leaf Extract[2], Sodium Hyaluronate, Glycerin, Glyceryl Undecylenate, Lecithin, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Behenylalkohol, Lactic Acid, Parfum[1], Limonene[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Linalool[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Linalyl Acetate[1], Pinene[1], Citronellol[1], Citrus Bergamia Peel Oil[1], Geraniol[1], Citral[1], Lavandula Oil/Extract[1]

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske ingredienser
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Tyskland, www.lavera.de/impressum

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for lavera Basis Sensitiv Balsam Fuktighet & Pleie

4 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (85%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (14%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.