lavera Babys og barns Vaskelotion og Sjampo, 200 ml

Pleiende med en mild formel

kr 55

(kr 275 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 52 / stk.-5%
  • fra 3 bare kr 49 / stk.-11%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud og hår
  • Særlig mild mot øynene
  • Tilfører fuktighet

Kjøpes ofte sammen med lavera Baby & Barn Pleiekrem, 75 ml

lavera Babys og barns Vaskelotion og Sjampo, 200 ml kr 55 (kr 275 / l)
lavera Baby & Barn Pleiekrem, 75 ml kr 55 (kr 733 / l)
Totalpris: kr 110
Beskrivelse

Dette produktet kombinerer vaskelotion og sjampo i en formulering som er særlig egnet for sensitiv hud. En blanding av økologisk aloe vera og tusenfrydekstrakt tilfører fuktighet og gir en behagelig følelse. Den nøye utvalgte formelen svir ikke i øynene, er ideell for problemhud og pleier tørre hudpartier. Uten duft-, farge- og konserveringsmidler gir den din kjære en særlig intensiv pleie under rengjøring.

Bruk:

  • Skum opp en liten mengde og fordel på våt hud og i vått hår.
  • Massér forsiktig og skyll deretter grundig.
Varenr.: LA-115258
Innhold: 200 ml
EAN: 4021457660599
Merke: lavera
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Baby- og barnepleie, 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud
Hårtype: Følsomt hår, Følsom hodebunn
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
Emballasjetype: Tube
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Coco Glucoside, Pentylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Lactate, Bellis Perennis Flower Extract[1], Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Caprylyl/Capryl Glucoside, Levulinic Acid, Glyceryl Undecylenate, Sodium Pca, Disodium Cocoyl Glutamate, Lactic Acid, Sodium Levulinate, Glycolipids, Inulin, Sodium Cocoyl Glutamat, Glucose, Fructose, Sucrose

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Tyskland, www.lavera.de/impressum

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for lavera Babys og barns Vaskelotion og Sjampo

3 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (50%)
4 stjerner
3 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.