La Saponaria WonderWhite tannkrem med mint og aktivt kull, 75 ml

Hvitere tenner på en naturlig måte

kr 48 kr 54 -11%

(kr 640 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager fra og med 29. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før mandag, 09. november

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 44 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Virker mildt blekende
  • Uten fluorider
  • Frisk smak

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Beskyttende Tannkrem Ingefær & Sitron, 75 ml

La Saponaria WonderWhite tannkrem med mint og aktivt kull, 75 ml kr 48 (kr 640 / l)
La Saponaria Beskyttende Tannkrem Ingefær & Sitron, 75 ml kr 48 (kr 640 / l)
Totalpris: kr 96
Beskrivelse

Formuleringen av WonderWhite tannkrem gir et strålende smil på en naturlig og skånsom måte, har styrkende egenskaper og frisker opp tannkjøtt samt pust. Takket være aloe vera og tre typer mint gir den en intensiv forfriskning, mens kiseljord og aktivt kull forsiktig fjerner belegg uten å skade emaljen.

Varenr.: LAS-BS003M075
Innhold: 75 ml
EAN: 8054615472839
Merke: La Saponaria
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: ccpb
Bestanddeler (INCI)

Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Glycerin, Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Lauroyl Sarcosinate, Carbon, Mentha Piperita Leaf Extract[2], Mentha Piperita Oil[2], Mentha Arvensis (Cornmint) Herb Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Menthyl Lactate, Citric Acid, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Limonene[1], Linalool[1], Carvone[1], Menthol[1], Pinene[1], Beta-Caryophyllene[1], Terpinolene[1], Alpha-Terpinene[1]

  1. fremstilt av naturlige råvarer
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for La Saponaria WonderWhite tannkrem med mint og aktivt kull

22 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
26 (53%)
4 stjerner
18 (36%)
3 stjerner
3 (6%)
2 stjerner
2 (4%)
1 stjerne
0 (0%)

49 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 22 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder