La Saponaria WONDER POP Ansiktsrens No Stress, 70 g

Svært skånsom rensing i fast format

kr 54 kr 60 -10%

(kr 771 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 70 g

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv og tørr hud
  • Fremmer cellefornyelsen
  • Beskyttende og beroligende
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Såpe Rose & Sheasmør, 100 g

La Saponaria WONDER POP Ansiktsrens No Stress, 70 g kr 54 (kr 771 / kg)
La Saponaria Såpe Rose & Sheasmør, 100 g kr 38 (kr 380 / kg)
Totalpris: kr 92
Beskrivelse

No Stress ansiktsrens er plastfri og kommer i fast form. Den er spesielt utviklet for sensitiv og tørr hud, og renser huden med sin myke krem samtidig som den beskytter og gir fuktighet. Formelen er rik på aktive ingredienser: Sinkoksid og rispulver har beroligende egenskaper og pleier spesielt rød og irritert hud, hampolje beskytter mot uttørking, og nypeekstrakt har en antioksidant effekt.

Bruk:

  • Gni den faste ansiktsrensen mellom våte hender eller bruk en sminkefjerner pad.
  • Masser kremen forsiktig inn i ansiktet. Hold øynene lukket.
  • Skyll av med rent vann!
Varenr.: LAS-WP005G070
Innhold: 70 g
EAN: 8054615473423
Merke: La Saponaria
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Bestanddeler (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Aqua, Sodium Hydroxyde, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Zinc Oxide, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Oryza Sativa (Rice) Powder[2], Rosa Canina Fruit Extract[2], Lavandula Hybrida Oil[2], Glycerin, Citricacid, Sodium Phytate, Parfum[1], CI 77491 (Iron Oxide), Linalool, Limonene, Citronellal, Geraniol

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Om WONDER POP-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for La Saponaria WONDER POP Ansiktsrens No Stress

11 anmeldelser på andre språk

3,5 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (30%)
4 stjerner
4 (20%)
3 stjerner
5 (25%)
2 stjerner
3 (15%)
1 stjerne
2 (10%)

20 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 11 anmeldelser på et andre språk.