La Saponaria Tom flaske, 200 ml

Det bærekraftige alternativet til engangsplast

kr 13 kr 15 -13%

(kr 65 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Med flip-top-lukking
  • 200ml kapasitet
  • For micellærvann og DIY-kosmetikk

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Planteglyserin, 100 ml

La Saponaria Tom flaske, 200 ml kr 13 (kr 65 / l)
La Saponaria Planteglyserin, 100 ml kr 39 (kr 390 / l)
Totalpris: kr 52
Beskrivelse

Den tomme flasken består av biobasert plast, som er utvunnet fra sukkerrør, og har en praktisk flip-top-lukking. Den er bærekraftig, holdbar og kan gjenfylles. Dette gjør den til et reelt alternativ til engangsemballasje.

Varenr.: LAS-ZI000017
Innhold: 200 ml
Merke: La Saponaria
Produkttyper: Tomme beholdere og redskaper
Materiale: Plantebasert plast
Lag din egen kosmetikk
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Tom flaske

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.