La Saponaria Shampoo med salvie og sitron, 200 ml

Skånsom rens og pleie med forfriskende egenskaper

kr 80 kr 89 -10%

(kr 400 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 72 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fett hår
  • Astringerende og normaliserende
  • Ekstra mild mot huden
  • Klare egenskaper

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Shampoo Solsikke & Søtappelsin, 200 ml

La Saponaria Shampoo med salvie og sitron, 200 ml kr 80 (kr 400 / l)
La Saponaria Shampoo Solsikke & Søtappelsin, 200 ml kr 80 (kr 400 / l)
Totalpris: kr 160
Beskrivelse

Dette shampooet er laget fra rene naturlige, lokale og opprinnelige ingredienser med kjærlig håndverk. Det inneholder verdifulle planteekstrakter fra salvie, sitron og brennesle, som har astringerende og normaliserende egenskaper. Produktet renser og klarer hodebunnen skånsomt, uten å tørke den ut. Samtidig omslutter en forfriskende duft håret.

Aktivstoffer:

  • Linfrøolje
  • Salvieekstrakt
  • Brennesleekstrakt
  • Eterisk sitronolje
  • Hveteproteiner
Varenr.: LAS-DE005M200
Innhold: 200 ml
EAN: 8054615470125
Merke: La Saponaria
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fett hår
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water[1], Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Capryloyl Glutamate, Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Moringa Pterygosperma Seed Extract, Glyceryl Oleate, Saccharide Isomerate, Salvia Officinalis (Sage) Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Glycerin, Limonene, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Phytate, Maltodextrin, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Chloride, Citral, Linalool, Pinene, Terpinolene, Camphor, Beta-Caryophyllene

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for La Saponaria Shampoo med salvie og sitron

138 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
127 (46%)
4 stjerner
89 (32%)
3 stjerner
35 (12%)
2 stjerner
13 (4%)
1 stjerne
9 (3%)

273 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 138 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder