La Saponaria Såpe Valmue & Sypress, 100 g

Eksfolierende rensemiddel med valmuefrø

kr 38 kr 43 -12%

(kr 380 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager fra og med 29. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før mandag, 09. november

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Toning & regenerering
  • Fjerner døde hudceller

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Dusjsåpe Mandel & Ingefær, 100 g

La Saponaria Såpe Valmue & Sypress, 100 g kr 38 (kr 380 / kg)
La Saponaria Dusjsåpe Mandel & Ingefær, 100 g kr 38 (kr 380 / kg)
Totalpris: kr 76
Beskrivelse

Denne håndlagde såpen kombinerer essensielle oljer fra sitron og sypress for en revitaliserende opplevelse. Avokadooljen i såpen gir en myk hudfølelse, mens valmuefrøene bidrar til naturlig fornyelse av overhuden gjennom skånsom rensing. Utnytt kraften i disse ingrediensene fulle av dyrebare planteoljer i din daglige hudpleierutine.

Varenr.: LAS-SA006G100
Innhold: 100 g
EAN: 8054615470033
Merke: La Saponaria
Såpekonsistens: Fast
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Treaktig, Sitrusaktig
Sertifikater: ccpb
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Aqua, Sodium Hydroxyde, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Papaver Rhoeas frø, Citrus Lemon Peel Oil[1], Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Bixa Orellana Seed Extract, Sodium Phytate, Limonene, Citricacid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for La Saponaria Såpe Valmue & Sypress

41 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
72 (70%)
4 stjerner
20 (19%)
3 stjerner
8 (7%)
2 stjerner
2 (1%)
1 stjerne
0 (0%)

102 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 41 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder