La Saponaria Raffinert økologisk sheasmør, 250 ml

Rik pleiende råvare for DIY-kosmetikk!

kr 150 kr 167 -10%

(kr 600 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Til pleie av hud og hår
  • 100% ren og duftnøytral
  • Vegansk
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Jojobaolje, 100 ml

La Saponaria Raffinert økologisk sheasmør, 250 ml kr 150 (kr 600 / l)
La Saponaria Jojobaolje, 100 ml kr 82 (kr 820 / l)
Totalpris: kr 232
Beskrivelse

Dette økologiske sheasmøret er spesielt rikt på umdeklige komponenter og vitaminer – det beskytter, beroliger og regenererer både hud og hår. Produktet er utvunnet ved kaldpressing og mekanisk desodorisering - helt uten bruk av løsningsmidler eller antioksidanter.

Varenr.: LAS-EV020M250
Innhold: 250 ml
EAN: 8054615470590
Merke: La Saponaria
Planteslag: Shea – Sheatre
Produkttyper: Hudpleieoljer
Hudtype: Krevende hud, For alle hudtyper, Tørr hud
Hårtype: Tørt hår
Egenskaper: Vegan
Bestanddeler (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter

Om planteoljene
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for La Saponaria Raffinert økologisk sheasmør

28 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
26 (66%)
4 stjerner
10 (25%)
3 stjerner
1 (2%)
2 stjerner
1 (2%)
1 stjerne
1 (2%)

39 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 28 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder