La Saponaria Beskyttende Tannkrem Ingefær & Sitron, 75 ml

Forfriskende og styrkende formulering for munnhygiene

kr 48 kr 54 -11%

(kr 640 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 44 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For hele familien
  • Uten fluorider
  • Kompatibel med homeopati

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml

La Saponaria Beskyttende Tannkrem Ingefær & Sitron, 75 ml kr 48 (kr 640 / l)
lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
Totalpris: kr 80
Beskrivelse

Denne tannkremen sørger på en naturlig måte for rene tenner og et strålende smil for hele familien. Formuleringen inneholder en effektiv blanding av eteriske oljer som har beskyttende egenskaper og nøye utvalgte virkestoffer som skånsomt fjerner avleiringer. Spesielle mikrokristaller virker remineraliserende og styrker dermed tannemaljen.

Varenr.: LAS-BS002M075
Innhold: 75 ml
EAN: 8054615472822
Merke: La Saponaria
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Sulfatfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: ccpb
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Hydroxyapatite, Citrus Lemon Peel Oil, Zinziber Officinalis Root Oil, Anethum Graveolens Seed Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Melaleuca Leucadendron Leaf Oil, Illicium Verum (Anise) Oil, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Limonene[1], Citral[1], Linalool[1], Geraniol[1], CI 77891 (Titanium Dioxid)

  1. fremstilt av naturlige råvarer
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italia, www.lasaponaria.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for La Saponaria Beskyttende Tannkrem Ingefær & Sitron

12 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
20 (60%)
4 stjerner
6 (18%)
3 stjerner
7 (21%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

33 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 12 anmeldelser på et andre språk.