KUESHI NATURALS Vitality Micellar Water, 400 ml

Fjerner spor av sminke, også i det sensitive øyeområdet

kr 56 kr 63 -11%

(kr 140 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 400 ml

På lager fra og med 28. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før fredag, 06. november

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med kamilleekstrakt
  • Mild rensing

Kjøpes ofte sammen med benecos benecosBIO Ansiktsserum Antirynke "Aufbügler:in", 50 ml

KUESHI NATURALS Vitality Micellar Water, 400 ml kr 56 (kr 140 / l)
benecos benecosBIO Ansiktsserum Antirynke "Aufbügler:in", 50 ml kr 49 (kr 980 / l)
Totalpris: kr 105
Beskrivelse

Mizellvannet fra KUESHI renser huden skånsomt for urenheter og sminkerester. Mango- og evighetsblomst ekstrakt har antioksidante egenskaper og støtter cellefornyelsen. Aloe Vera sikrer smidighet og tilstrekkelig fuktighet.

Bruk: Påfør morgen og kveld med en fuktet bomullspad, og klapp forsiktig på huden i ansiktet og halsen. Skal ikke skylles av.

Merk:

  • Unngå kontakt med øynene.
  • Oppbevares kjølig og tørt.

PAO: 12 måneder

Varenr.: XBO-SCT-139
Innhold: 400 ml
EAN: 8436548905105
Merke: KUESHI NATURALS
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig og tørt oppbevart.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Glycerin, Mangifera Indica Fruit Extract[2], Helichrysum Stoechas Flower Extract[2], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[2], Decyl Glucoside, Sodium Phytate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum[1], Limonene[1]

  1. naturlige duftstoffer
  2. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: NATURCHEM S.L, C/ Braç de Pepa, N. 1, 46470, Massanassa, Spania, calidad@naturchem.es, www.naturchem.es

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for KUESHI NATURALS Vitality Micellar Water

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering