KLAR Fast sjampo Muskat & Vanilje, 100 g

Perfekt for reise

kr 99 kr 111 -11%

(kr 990 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normalt hår
  • For mer smidighet
  • Fra tradisjonelt håndverk
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med KLAR Fast Sjampo Kamille og Brennesle, 100 g

KLAR Fast sjampo Muskat & Vanilje, 100 g kr 99 (kr 990 / kg)
KLAR Fast Sjampo Kamille og Brennesle, 100 g kr 99 (kr 990 / kg)
Totalpris: kr 198
Beskrivelse

Med sin helt naturlige sammensetning gir denne sjampoen deg en fantastisk rensende og behagelig mild hårvask. Den forfriskende kombinasjonen av muskat og deilig vanilje stimulerer sansene dine. Du kan glede deg over silkemykt hår og en forførende duft!
Det faste formatet gir deg en trygg transport på reiser og i håndbagasje.

Bruk:

  • Skum opp den faste sjampoen i hånden med vann og masser skummet inn i vått hår.
  • Skyll grundig etterpå.
  • For utvidet pleie, bruk den faste balsamen Muskat & Vanilje fra KLAR.
Varenr.: BEES-11044
Innhold: 100 g
EAN: 4260262353641
Merke: KLAR
Fargetoner: Alle hårfarger
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Normalt hår
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Søt, Vaniljeaktig, Krydret
Duftvirkning: forførende
Bestanddeler (INCI)

Sodium Cocoyl Isethionate, Hydrogenated Vegetable Oil, Aqua, Polyglyceryl-4 Laurate, Glycerin, Parfum, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citral, Limonene, Linalool

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Klar Seifen GmbH, Am Ochsenhorn 13, 68723, Plankstadt, Tyskland, kontakt@klar-seifen.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for KLAR Fast sjampo Muskat & Vanilje

2 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (80%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (20%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder