KLAR Fast barneshampoo, 100 g

Mild pleie for de minste

kr 99 kr 111 -11%

(kr 990 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fra 1 år
  • Fri for duft- og fargestoffer
  • Nærende og hudberoligende
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med KLAR Barnesåpe, 100 g

KLAR Fast barneshampoo, 100 g kr 99 (kr 990 / kg)
KLAR Barnesåpe, 100 g kr 49 (kr 490 / kg)
Totalpris: kr 148
Beskrivelse

For barnas fine hår og ømfintlige hud er det behov for ekstra naturlig og skånsom hårvask. Det faste shampooet har en svært lett tekstur og gir en ekstra beskyttende effekt. Kamille og ringblomst utfolder sine beroligende egenskaper, mens nærende mandelolje gir håret mykhet.
Det faste shampooet er også egnet for voksne med meget sensitivt hår eller sensitiv hodebunn.

Varenr.: BEES-11477
Innhold: 100 g
EAN: 4260262355829
Merke: KLAR
Fargetoner: Alle hårfarger
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Shampoer
Hårtype: Følsomt hår, Følsom hodebunn, Fint hår
Egenskaper: Uparfymert, Vegan
Duftnoter: Duftnøytral
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Sodium Cocoyl Isethionate, Hydrogenated Vegetable Oil, Aqua, Polyglyceryl-4 Laurate, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Kernel Extract, Tetrasodium Glutamate Diacetate

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Klar Seifen GmbH, Am Ochsenhorn 13, 68723, Plankstadt, Tyskland, kontakt@klar-seifen.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for KLAR Fast barneshampoo

4 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder