KLAR Ansiktssåpe med porselensleire, 100 g

Perfekt valg til daglig bruk

kr 64 kr 72 -11%

(kr 640 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

4 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For (veldig) sensitiv hud
  • Plastikkfri
  • Ekstra mild rens

Kjøpes ofte sammen med KLAR Ansiktssåpe med havsalt, 100 g

KLAR Ansiktssåpe med porselensleire, 100 g kr 64 (kr 640 / kg)
KLAR Ansiktssåpe med havsalt, 100 g kr 64 (kr 640 / kg)
Totalpris: kr 128
Beskrivelse

Porselensleire er, i motsetning til annen leire, spesielt finmalt. Dette gjør den ekstra mild og ideell for sensitive hudtyper. Porselensleire, også kjent som hvit leire, har absorberende egenskaper og renser ansiktet i dybden. Såpen består av svært få ingredienser og er uten tilsatt parfyme.

Anvendelse:

  • Skum opp ansiktssåpen i hendene med vann og vask ansikt og/eller kropp med skummet.
  • Skyll deretter grundig av.
  • For optimalt resultat gjenta daglig.
Varenr.: BEES-7016-18
Innhold: 100 g
EAN: 4260262353177
Merke: KLAR
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Unisex, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Stearate, Aqua, Caolin Clay, Glycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Chloride

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Klar Seifen GmbH, Am Ochsenhorn 13, 68723, Plankstadt, Tyskland, kontakt@klar-seifen.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for KLAR Ansiktssåpe med porselensleire

9 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
13 (72%)
4 stjerner
3 (16%)
3 stjerner
1 (5%)
2 stjerner
1 (5%)
1 stjerne
0 (0%)

18 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 9 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder