JOIK Organic Citrus & Bergamot Sea Salt Scrub, 240 g

Havsalt og sitrusdufter for silkemyk hud

kr 170 kr 189 -10%

(kr 708 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 240 g

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Fuktighetsgivende
  • Med kakao- & sheasmør

Kjøpes ofte sammen med Weleda Inspire Shower Cream Granateple, 20 ml

JOIK Organic Citrus & Bergamot Sea Salt Scrub, 240 g kr 170 (kr 708 / kg)
Weleda Inspire Shower Cream Granateple, 20 ml kr 14 (kr 700 / l)
Totalpris: kr 184
Beskrivelse

Citrus & Bergamot Sea Salt Scrub eksfolierer huden med mineralrikt havsalt. Beriket med økologisk kakaosmør, sheasmør og olivenolje tilfører den samtidig fuktighet. Skrubben er lett parfymert. Ved kontakt med varmt vann forvandles skrubben til en behagelig lotion som er enkel å skylle av og etterlater huden myk og fuktet.

Bruk: Påfør på fuktig hud, masser inn og skyll av med varmt vann.

Varenr.: JOK-4742578003965
Innhold: 240 g
EAN: 4742578003965
Merke: JOIK Organic
Peelingtype: Mekanisk peeling
Konsistens/administrasjonsform: Peeling
Produkttyper: Kroppsskrubb
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Lagringshinvisning: Tørt oppbevart.
Bestanddeler (INCI)

Sodium Chloride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Coco Caprylate/Caprate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Polyglyceryl-2 Sesquioleate, Cocamidopropyl Betaine, Theobroma Cacao Seed Butter[1], Citrus Bergamia Fruit Oil, Glyceryl Caprylate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed, Limonene[2], Tocopherol (Vitamin E), Linalool[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: JOIK OÜ, Kokasauna põik 11, Saku vald, 76406, Harjumaa, Estland, www.joik.eu

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for JOIK Organic Citrus & Bergamot Sea Salt Scrub

1 anmeldelser på andre språk

3,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (50%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder