I WANT YOU NAKED Coco Glow Body Wash, 250 ml

Få feriefølelsen inn i dusjen

kr 240 kr 267 -10%

(kr 960 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Renser skånsomt
  • Har pleiende egenskaper
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Le Erbe di Janas PaloSanto Shampoo, 150 ml

I WANT YOU NAKED Coco Glow Body Wash, 250 ml kr 240 (kr 960 / l)
Le Erbe di Janas PaloSanto Shampoo, 150 ml kr 140 (kr 933 / l)
Totalpris: kr 380
Beskrivelse

Alle trenger en pause innimellom. Med Coco Glow dusjgelé blir den daglige dusjen en liten ferie mellom kokospalmer og hvite strender. Duften kjærtegner sansene, virker avslappende og tar deg med på en liten tur til en øde sydhavsøy, mens huden din blir pleiet under rengjøringen.

Varenr.: IWYN-BW-03
Innhold: 250 ml
EAN: 785983389679
Merke: I WANT YOU NAKED
I WANT YOU NAKED: Coco Glow
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Pentylene Glycol, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Betaine, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Sodium Lactate, Sorbit, Citricacid, Maris Sal, Parfum, Citrus Reticulata, Linalool, Limonene

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Saint Clouds GmbH & Co.KG, Parsdorfer Weg 6, 85551, Kirchheim, Tyskland, contact@saint-clouds.com, www.iwantyounaked.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for I WANT YOU NAKED Coco Glow Body Wash

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder