I PROVENZALI Søtmandel kroppsskrubb, 600 g

Myk og glatt hud med pleiende oljer

kr 117 kr 130 -10%

(kr 195 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 600 g

5 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Med skrubbekjerner fra mandler
  • Velvære hjemme
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med I PROVENZALI Aloe Dermogel, 150 ml

I PROVENZALI Søtmandel kroppsskrubb, 600 g kr 117 (kr 195 / kg)
I PROVENZALI Aloe Dermogel, 150 ml kr 84 (kr 560 / l)
Totalpris: kr 201
Beskrivelse

Denne skrubben består av 100% naturlige ingredienser. De malte skallene fra mandelkjerner fungerer som naturlige skrubbekjerner og bidrar til å redusere avfall, da hele mandelen blir brukt. Etter skrubbingen er huden myk og glatt. Med verdifulle eteriske oljer fra peppermynte, eukalyptus, sypress og lavandin blir skrubben en spa-lignende behandling.

Bruk:

  • Bland saltet med olje til en jevn masse før bruk.
  • Påfør skrubben på våt hud og masser med sirkulære bevegelser, særlig på lår, rumpe og på grove områder som hæler, albuer og knær.
  • La virke i noen minutter.
  • Skyll av med rikelig med vann, mens du masserer med sirkulære bevegelser til all skrubben er fjernet.

Merk:

  • Produktet inneholder oljer som kan gjøre gulvet glatt.
  • Ikke bruk på irritert eller sensitiv hud.
Varenr.: MIR-1469
Innhold: 600 g
EAN: 8025796009589
Merke: I PROVENZALI
Peelingtype: Mekanisk peeling
Produkttyper: Kroppsskrubb
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Bestanddeler (INCI)

Sodium Chloride, Ethylhexyl Palmitate, Dicaprylyl Ether, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Shell Powder, Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Benzaldehyde

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Gianasso S.r.l, Via alla Caffarella, 1r, 16014, Campomorone, Italia, www.iprovenzali.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for I PROVENZALI Søtmandel kroppsskrubb

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (40%)
4 stjerner
2 (40%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (20%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder