I PROVENZALI Rosa Mosqueta Øye-makeupfjerner, 150 ml

Særlig hudvennlig og mild sminkefjerner

kr 53 kr 59 -10%

(kr 353 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper - også sensitiv
  • Brenner ikke i øynene
  • Med hyaluronsyre
  • ccpb ccpb
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml

I PROVENZALI Rosa Mosqueta Øye-makeupfjerner, 150 ml kr 53 (kr 353 / l)
lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
Totalpris: kr 85
Beskrivelse

Sammensetningen av denne makeupfjerneren er designet for en skånsom og effektiv rensing og etterlater huden myk og fuktet. Den er spesielt egnet for de mest følsomme delene av ansiktet - øyne og vipper.

Bruk: Fukt en bomullspad med produktet og fjern makeupen forsiktig.

Varenr.: MIR-1716
Innhold: 150 ml
EAN: 8025796008544
Merke: I PROVENZALI
Produkttyper: Sminkefjerning
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Sulfatfri, Vegan
Sertifikater: ccpb
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hordeum Vulgare Stem Water[1], Propandiol[2], Rosa Damascena Flower Water[1], Rosa Moschata Leaf Extract[2], Rosa Centifolia Flower Water[2], Sodium Hyaluronate[2], Caprylyl/Capryl Glucoside[2], Decyl Glucoside[2], Dicaprylyl Ether[2], Glyceryl Oleate[2], Sodium Cocoyl Glutamat[2], Sodium Lactate[2], Sodium Pca[2], Lecithin[2], Mannitol[2], Citric Acid[2], Sodium Phytate[2], Sodium Anisate[2], Phenylethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Benzoic Acid

  1. ingredienser fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Gianasso S.r.l, Via alla Caffarella, 1r, 16014, Campomorone, Italia, www.iprovenzali.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for I PROVENZALI Rosa Mosqueta Øye-makeupfjerner

19 anmeldelser på andre språk

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
13 (35%)
4 stjerner
12 (32%)
3 stjerner
3 (8%)
2 stjerner
5 (13%)
1 stjerne
4 (10%)

37 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 19 anmeldelser på et andre språk.