Biofficina Toscana Intensiv Maske SOS Kastanje, 200 ml

Styrkende pleie med plantekeratin

kr 185

(kr 925 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 09. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 20. oktober

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 172 / stk.-7%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt, slitt, behandlet eller farget hår
  • Med økologisk kastanje fra Toscana & kokosolje
  • Nærende, fuktighetsgivende, styrkende & beskyttende
  • Nærer uten å tynge

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana Intensiv Maske SOS Kastanje, 200 ml kr 185 (kr 925 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 154 (kr 770 / l)
Totalpris: kr 339
Beskrivelse

Den intensive SOS-hårmasken med kastanje fra Biofficina Toscana er en intensivt nærende behandling utviklet for tørt, slitt, behandlet eller farget hår. Formelen inneholder bioliquefisert ekstrakt av økologisk kastanje fra Toscana med fuktighetsgivende og beskyttende egenskaper, kombinert med plantekeratin med styrkende og elastisitetsgivende virkning.

Det bioliquefiserte kastanjeekstraktet danner en beskyttende film på lengdene som bidrar til å bevare fuktigheten og beskytte hårets skjellag, og er spesielt egnet for hår som er skadet av behandlinger eller farging. Hemiskvalan og kokosolje tilfører mykgjørende, nærende og pleiende egenskaper, mens økologisk linfrøekstrakt kompletterer formelen med temmende og elastisitetsgivende virkning. Den rike konsistensen tilfører næring og fuktighet uten å tynge og bidrar til å etterlate håret mykt, fyldig, silkeglatt og temmet. Duften har søte, omsluttende noter.

Viktige egenskaper

  • For tørt, slitt, behandlet eller farget hår
  • Med bioliquefisert ekstrakt av økologisk kastanje fra Toscana
  • Med plantekeratin, hemiskvalan og kokosolje
  • Med økologisk linfrøekstrakt
  • Nærende, fuktighetsgivende, styrkende og beskyttende virkning
  • Bidrar til å bevare fuktigheten og beskytte hårets skjellag
  • Tilfører intensiv næring uten å tynge
  • Kan også brukes som kur før shampoo

Bruk

Påfør i nyvasket hår, la virke i noen minutter og skyll grundig. For en mer intensiv behandling, bruk som kur før shampoo og la virke i minst 10 minutter før vanlig hårvask.

Varenr.: BTO-0354
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140493031
Merke: Biofficina Toscana
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Farget hår, Tørt hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 måneder
Advarselsmerknad: Kun til utvortes bruk, Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: I gjenlukkbar pose, Krukke
Bestanddeler (INCI)

Aqua, C13‐15 Alkane, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Sorbit, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Myristyl Alcohol, Hydrolyzed Chestnut Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Wheat Amino Acids, Arginine Hci, Soy Amino Acids, Serin, Threonine, Behenamidopropyl Dimethylamine, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Lauryl Lactate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Linalyl Acetate, Vanillin, Sodium Benzoate, Glycerin, Tocopherol (Vitamin E), Benzaldehyde, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, Benzyl Alcohol

  1. ingredienser fra kontrollert økologisk dyrking
Om SOS Castagna-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Intensiv Maske SOS Kastanje

4 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (71%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
2 (28%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder