Biofficina Toscana Nærende Balsam for Krøller, 200 ml

Pleiende behandling som passer perfekt til Curly-metoden

kr 139 kr 155 -10%

(kr 695 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For bølgete & krøllete hår
  • Med kiwi & plantekeratin
  • Styrkende, gjenoppbyggende & motvirker krus
  • Nærer uten å tynge
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Gjenoppbyggende Balsammaske, 200 ml

Biofficina Toscana Nærende Balsam for Krøller, 200 ml kr 139 (kr 695 / l)
Biofficina Toscana Gjenoppbyggende Balsammaske, 200 ml kr 118 (kr 590 / l)
Totalpris: kr 257
Beskrivelse

Nutri Ricci balsam fra Biofficina Toscana er en nærende og pleiende behandling utviklet for bølgete og krøllete hår og egnet for Curly-metoden. Formelen inneholder økologisk kiwiekstrakt fra Toscana med fuktighetsgivende og antioksidative egenskaper, økologisk linekstrakt, et proteinkompleks utvunnet fra italiensk ris og plantekeratin.

Sammensetningen er beriket med ekstrakter av ananas, aprikos og moringa, sheasmør, kokosolje og jojobaolje. Kombinasjonen av planteproteiner, mykgjørende ingredienser og pleiende molekyler virker nærende, styrkende og gjenoppbyggende og bidrar til å forbedre elastisiteten, gjøre håret lettere å gre og motvirke krus. Den rike formelen tilfører næring uten å tynge og bidrar til å etterlate krøllene myke, elastiske, definerte og silkemyke. Duften har søte fruktnoter.

Viktige egenskaper

  • For bølgete og krøllete hår
  • Med økologisk kiwi fra Toscana, lin og et proteinkompleks fra italiensk ris
  • Med plantekeratin, sheasmør, kokosolje og jojobaolje
  • Nærende, styrkende og gjenoppbyggende virkning som motvirker krus
  • Bidrar til å forbedre elastisitet og definisjon og gjøre håret lettere å gre
  • Tilfører næring uten å tynge
  • Egnet for Curly-metoden

Bruk

Påfør i lengdene etter shampoo, la virke i noen minutter og skyll grundig. Egnet for Curly-metoden.

Varenr.: BTO-0314
Innhold: 200 ml
EAN: 8003140492386
Merke: Biofficina Toscana
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Ananas Sativus Fruit Extrat[1], Wheat Amino Acids, Hydrolized Rice Protein, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Soy Amino Acids, Arginine Ferulate, Proline, Arginine Ferulate, Serin, Threonine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Benzyl Alcohol, Moringa Oleifera Leaf Extract, Parfum, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sodium Dehydroacetate, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene, Sodium Pca, Sodium Benzoate, Linalool, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sorbit, Potassium Sorbate, Benzyl Salicylate, Propandiol, Citricacid

  1. fra økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Nærende Balsam for Krøller

5 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (60%)
4 stjerner
3 (30%)
3 stjerner
1 (10%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

10 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder