Biofficina Toscana Dusjsjampo After Sun, 100 ml

Skånsom rengjøring av hud og hår etter soleksponering

kr 98

(kr 980 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 91 / stk.-7%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For kropp & hår etter sol, sjø & basseng
  • Med evighetsblomst, kongslys, aminosyrer & sukkerarter
  • Rengjørende, fuktighetsgivende & beroligende
  • Bidrar til å beskytte huden mot oksidativt stress
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Biofficina Toscana Dusjsjampo After Sun, 100 ml kr 98 (kr 980 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 154 (kr 770 / l)
Totalpris: kr 252
Beskrivelse

Dusjsjampo After Sun fra Biofficina Toscana er en 2-i-1-rens for kropp og hår, utviklet for skånsom rengjøring etter sol, sjø eller basseng. Formuleringen inneholder tensider av vegetabilsk opprinnelse og ekstrakter av økologisk dyrket evighetsblomst og kongslys fra Toscana med beroligende, mykgjørende og beskyttende egenskaper.

Sammensetningen er beriket med glyserin, sorbitol og et kompleks av aminosyrer og sukkerarter med fuktbindende og beroligende egenskaper. Dette bidrar til å bevare fuktigheten og beskytte huden mot oksidativt stress. Økologisk ringblomstekstrakt utfyller formuleringen med sin beroligende og mykgjørende virkning. Produktet passer også perfekt til håret, rengjør skånsomt etter sol, saltvann og klor og gir en behagelig følelse av friskhet og mykhet. Duften har søte, fruktige noter.

Viktige egenskaper

  • For kropp og hår etter sol, sjø og basseng
  • Med økologisk dyrket evighetsblomst og kongslys fra Toscana
  • Med økologisk ringblomst, glyserin og sorbitol
  • Med et kompleks av aminosyrer og sukkerarter med fuktbindende egenskaper
  • Rengjørende, fuktighetsgivende, beroligende og beskyttende virkning
  • Bidrar til å beskytte huden mot oksidativt stress
  • Rengjør hud og hår skånsomt
  • Gir en behagelig følelse av friskhet og mykhet

Bruk

Påfør på våt hud og i vått hår, masser forsiktig og skyll grundig.

Varenr.: BTO-0359
Innhold: 100 ml
EAN: 8003140493109
Merke: Biofficina Toscana
Konsistens/administrasjonsform: væske
Bruk solbeskyttelse: Hår
Produkttyper: 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Solstresset hud
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Reisestørrelse – Travel Size
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Verbascum Thapsus Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Coco Glucoside, Proline, Glyceryl Oleate, Betaine, Coco-Betaine, Inositol, Serin, Benzylbenzoat, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Benzaldehyde, Sodium Dehydroacetate, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Sorbit, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italia, www.biofficinatoscana.com/en

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Biofficina Toscana Dusjsjampo After Sun

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder