Himalaya's Dreams Shakti Ziehgold ENERGY, 250 ml

Plantebasert tannolje etter Ayurveda-læren

kr 240 kr 267 -10%

(kr 960 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Rengjør og pleier
  • Gjenoppretter balansen
  • For en frisk pust

Kjøpes ofte sammen med Himalaya's Dreams Santulan Trekksølv BALANCE, 250 ml

Himalaya's Dreams Shakti Ziehgold ENERGY, 250 ml kr 240 (kr 960 / l)
Himalaya's Dreams Santulan Trekksølv BALANCE, 250 ml kr 240 (kr 960 / l)
Totalpris: kr 480
Beskrivelse

I henhold til gammel tradisjon og med omhyggelig produksjon har Shakti Ziehgold ENERGY fra Himalaya's Dreams en spesielt rensende effekt i hele munnhulen. Tenner, tannkjøtt, tunge og slimhinner blir frigjort fra dyptsittende urenheter og forurensninger. Den regenererende oljekuren gjenoppretter også balansen i munnfloraen og etterlater en behagelig, frisk følelse.

Bruksanvisning:

  • Brukes om morgenen rett etter oppvåkning.
  • Ta 1 ss olje i munnen og trekk den gjennom tennene i 5-10 minutter mens du gurgler.
  • Oljen vil endre farge, bli hvitaktig og tynn.
  • Spytt oljen på en klut og kast den i søpla.
  • Deretter, skrap tungen, puss tennene og skyll munnen med et glass varmt vann.
  • Kan brukes som en intensivbehandling over 3 uker eller regelmessig på enkelte dager.
Varenr.: XAY-HD-51220
Innhold: 250 ml
EAN: 8906020512207
Merke: Himalaya's Dreams
Konsistens/administrasjonsform: Olje
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Ayurvedisk, Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural, BDIH - Cosmos Organic
Emballasjetype: Flaske, Glass
Bestanddeler (INCI)

Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Zinziber Officinalis Root Oil, Centella Asiatica Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Citral[2], Limonene[2], Linalool[2], Farnesol[2], Geraniol[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. bestanddel fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Himalaya's Dreams e.K., Alte Dorfstraße 17a, 94163, Saldenburg, Tyskland, info@himalayasdreams.com, himalayasdreams.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Himalaya's Dreams Shakti Ziehgold ENERGY

1 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
1 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder