Himalaya's Dreams Neem Shampoo, 200 ml

Klarende pleie etter ayurvedisk konsept

kr 99 kr 111 -11%

(kr 495 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 91 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tynt og fett hår
  • Også for sensitiv hodebunn
  • For fylde og glans

Kjøpes ofte sammen med Himalaya's Dreams Herbs Balsam, 200 ml

Himalaya's Dreams Neem Shampoo, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Himalaya's Dreams Herbs Balsam, 200 ml kr 129 (kr 645 / l)
Totalpris: kr 228
Beskrivelse

Neem Shampoo består av en kombinasjon av tensider og urter, og gir særlig fint og oljet hår tilbake sin glans og skjønnhet. Rensekomplekset med kokosnøttekstrakter fukter og beskytter håret mot uttørking, mens milde ekstrakter av ringblomst har styrkende egenskaper. Delikat muskatellsalvie og indisk basilikum fullfører den rike teksturen og gir verdifulle næringsstoffer for å gi manken din mer volum.

Varenr.: XAY-HD-51199
Innhold: 200 ml
EAN: 8906020511996
Merke: Himalaya's Dreams
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Shampoer
Hudtype: Sensitiv hud
Hårtype: Følsom hodebunn, Fett hår
Egenskaper: Ayurvedisk, Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Glyceryl Stearate Se, Coco Caprylate/Caprate, Calendula Officinalis Flower Oil, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Sodium Benzoate, Citric Acid, Melia Azadirachta Leaf Extract, Ocimum Tenuiflorum Extract, Potassium Sorbate, Sapindus Mukurossi Fruit Extract, Linalool[1], Geraniol[1]

  1. bestanddel fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Himalaya's Dreams e.K., Alte Dorfstraße 17a, 94163, Saldenburg, Tyskland, info@himalayasdreams.com, himalayasdreams.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Himalaya's Dreams Neem Shampoo

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder