Himalaya's Dreams Brahmi + Amla Shampoo, 200 ml

Skånsom rens med revitaliserende effekt

kr 99 kr 111 -11%

(kr 495 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 91 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ved hårtap og gråning
  • Ayurvedisk formel
  • Med antioksidanter

Kjøpes ofte sammen med Himalaya's Dreams Herbs Balsam, 200 ml

Himalaya's Dreams Brahmi + Amla Shampoo, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Himalaya's Dreams Herbs Balsam, 200 ml kr 129 (kr 645 / l)
Totalpris: kr 228
Beskrivelse

I Ayurveda-læren er Brahmi og Amla sentrale ingredienser og brukes ofte i hårkosmetikk. Med deres milde rensende og pleiende egenskaper fjerner de forurensninger og etterlater håret mykt og smidig. Takket være sjampoens antioksidative formulering stimuleres også hårveksten og gråning av håret bremses.

Varenr.: XAY-HD-51203
Innhold: 200 ml
EAN: 8906020512030
Merke: Himalaya's Dreams
Konsistens/administrasjonsform: Olje
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Hårtap, For alle hårtyper, Normalt hår, Modent hår
Egenskaper: Ayurvedisk, Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Glyceryl Stearate Se, Coco Caprylate/Caprate, Citrus Lemon Peel Oil, Limonene[1], Sodium Benzoate, Triticum Vulgare Germ Oil, Citric Acid, Acacia Concinna Fruit Extract, Bacopa Monnieri Leaf Extract, Emblica Officinalis Fruit Extract, Potassium Sorbate, Citral[1]

  1. bestanddel fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Himalaya's Dreams e.K., Alte Dorfstraße 17a, 94163, Saldenburg, Tyskland, info@himalayasdreams.com, himalayasdreams.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Himalaya's Dreams Brahmi + Amla Shampoo

3 anmeldelser på andre språk

3,3 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (50%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (25%)
1 stjerne
1 (25%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.