Herbalind Volum Shampoo, 300 ml

Gir fylde og sprett

kr 79 kr 88 -10%

(kr 263 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 300 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 72 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fint hår
  • Gir glans
  • Styrkende formulering

Kjøpes ofte sammen med Herbalind Volum Balsam, 200 ml

Herbalind Volum Shampoo, 300 ml kr 79 (kr 263 / l)
Herbalind Volum Balsam, 200 ml kr 74 (kr 370 / l)
Totalpris: kr 153
Beskrivelse

Kombinasjonen av utvalgte naturlige ekstrakter gir denne flytende sjampoen sin kraft. De styrkende egenskapene fra humle, kombinert med den beroligende karakteren fra økologisk lindeblomst, gir fint, tynt hår tilbake sin gripeevne. Samtidig er sjampoen svært mild mot hodebunnen og gir deg en avslappet, velpleid følelse.

Bruk:

  • Fordel sjampoen jevnt i fuktig hår og skum opp.
  • Skyll deretter godt ut.
  • Gjenta om nødvendig.
Varenr.: FOD-HL-508_90_0007-DE01
Innhold: 300 ml
EAN: 4262361260073
Merke: Herbalind
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Følsom hodebunn, Fint hår, Livløst hår
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Betaine, Sodium Chloride, Citricacid, Tilia Tomentosa Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Hydrolyzed Vegetable Protein, Amino Acid[1], Glyceryl Oleate, Glycerin, Sodium Phytate, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellal, Geraniol

  1. av vegetabilsk opprinnelse
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Herbalind GmbH & Co. KG, Waldenserstr. 2-4, 10551, Berlin, Tyskland, herbalind-naturkosmetik.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Herbalind Volum Shampoo

3 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (66%)
4 stjerner
2 (33%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder