Herbalind Florasepe, Blomstereng (350 ml)

Grundig rengjøring og bærekraftig mykhet

kr 69 kr 77 -10%

(kr 197 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft: Blomstereng

Naturlig & fargerik duft av fargerike blomster

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 63 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Miljøvennlige vaskestoffer
  • Ulike dufter

Kjøpes ofte sammen med Herbalind Florasepe, Nordsjødyne (350 ml)

Herbalind Florasepe, Blomstereng (350 ml) kr 69 (kr 197 / l)
Herbalind Florasepe, Nordsjødyne (350 ml) kr 69 (kr 197 / l)
Totalpris: kr 138
Beskrivelse

Den naturlige formuleringen av denne milde såpen takker betain fra sukkerbeter for sine pleiende samt fuktighetsregulerende egenskaper. Dine hender føles derfor ikke bare vidunderlig rene, men også fløyelsmyke. Den himmelsk inspirerende duftkombinasjonen av flytende såpe skjemmer også bort sansene.

Bruk:

  • Fukt hendene lett, deretter skummes grundig inn med flytende såpe.
  • Skyll godt under rennende vann og tørk hendene.
Varenr.: FOD-HL-508_90_0010-DE01
Innhold: 350 ml
EAN: 4262361260103
Merke: Herbalind
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Aromatisk, Blomsteraktig, Floral, Frisk, Fruktig, Treaktig, Urteaktig / aromatisk, Lavendel, Barretrær-duft, Rosmarin
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Betaine, Citricacid, Cucumis Sativus (Gurke) Fruit Extract, Pca Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Oleate, Glycerin, Sodium Phytate, Sodium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Linalool, Citronellal, Limonene, Geraniol

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Herbalind GmbH & Co. KG, Waldenserstr. 2-4, 10551, Berlin, Tyskland, herbalind-naturkosmetik.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Herbalind Florasepe

3 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (50%)
4 stjerner
3 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder