Happy Earth Baby & Kids Shampoo, 200 ml

Mild rens med allergenfri duft - for de minste hårene

kr 99 kr 111 -11%

(kr 495 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 12. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 21. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hodebunn
  • Svir ikke i øynene
  • Kan brukes fra fødselen

Kjøpes ofte sammen med Happy Earth Baby & Kids Wash & Bath Gel, 300 ml

Happy Earth Baby & Kids Shampoo, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Happy Earth Baby & Kids Wash & Bath Gel, 300 ml kr 99 (kr 330 / l)
Totalpris: kr 198
Beskrivelse

Den hudvennlige og såpefrie sjampoen renser spesielt skånsomt og pleier den sensitive hodebunnen til babyer og barn. Den kan også brukes direkte fra fødselen av. Formelen har en behagelig, allergenfri duft, er biologisk nedbrytbar og svir ikke i øynene.

Varenr.: XBO-SCT-80502
Innhold: 200 ml
EAN: 8719324667685
Merke: Happy Earth
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Shampoer
Hudtype: Sensitiv hud
Hårtype: Følsomt hår, Følsom hodebunn
Egenskaper: Hypoallergen, Vegan
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Natriumcoco-Sulfat, Betaine, Natriumchlorid, Glyceryl Oleate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Glycerin, Parfum, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Natriumanisat, Milchsäure, Citric Acid

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Happy Earth Care, Postbus 457, 1200 AL, Hilversum, Nederland, hello@happyearthcare.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Happy Earth Baby & Kids Shampoo