Happy Earth Baby & Kids Hair Lotion, 150 ml

Gir mykt hår uten å fettete

kr 99 kr 111 -11%

(kr 660 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for de minste
  • Entangler og pleier
  • Kan brukes fra fødselen av

Kjøpes ofte sammen med Babyton Baby Foaming Shampoo, 150 ml

Happy Earth Baby & Kids Hair Lotion, 150 ml kr 99 (kr 660 / l)
Babyton Baby Foaming Shampoo, 150 ml kr 98 (kr 653 / l)
Totalpris: kr 197
Beskrivelse

Hårlotionen inneholder naturlige ingredienser som bidrar til å unngå floker og knuter i håret, noe som gjør styling enklere. Den er spesielt mild mot den følsomme hodebunnen til babyer og barn, og kan brukes fra fødselen av. Dessuten har den en behagelig, allergenfri duft.

Varenr.: XBO-SCT-80518
Innhold: 150 ml
EAN: 8721008087047
Merke: Happy Earth
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie, Baby- og barnepleie
Hårtype: Følsomt hår, Følsom hodebunn
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Sprayflaske
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Betaine, Polyglyceryl -10 Laurate, Propandiol, Xylitylglucoside, Parfum[1], Anhydroxylitol, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Xylit, Glycerin, Citric Acid, Aloe Barbadensis Blattsaftpulver[2], Kaliumsorbat

  1. naturlig, allergenfri parfyme
  2. økologisk
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Happy Earth Care, Postbus 457, 1200 AL, Hilversum, Nederland, hello@happyearthcare.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Happy Earth Baby & Kids Hair Lotion

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder