GYADA Cosmetics RENAISSANCE Klarende Micellar Vaskegel, 200 ml

Fjerner de siste sporene av smuss og sminke!

kr 139 kr 155 -10%

(kr 695 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fet og kombinasjonshud
  • Renser pålitelig
  • Alkoholfri
  • Vegansk og testet for nikkel
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med GYADA Cosmetics RENAISSANCE Klærende Micellarvann, 500 ml

GYADA Cosmetics RENAISSANCE Klarende Micellar Vaskegel, 200 ml kr 139 (kr 695 / l)
GYADA Cosmetics RENAISSANCE Klærende Micellarvann, 500 ml kr 139 (kr 278 / l)
Totalpris: kr 278
Beskrivelse

Denne micellar-rensegelen er spesielt utviklet for å fjerne de siste sporene av sminke og smuss fra kombinasjonshud og fet hud, og for å friske opp. Den inneholder naturlige ingredienser som motvirker urenheter og renser skånsomt takket være den lite skummende teksturen.

  • vegansk
  • testet for nikkel <0,0001%
  • uten alkohol
  • fri for fargestoffer, parabener, PEG, paraffiner eller silikoner

Bruksanvisning:

  • Påfør en liten mengde på ansiktet, masser og skyll av.
Varenr.: GYA-GC014
Innhold: 200 ml
EAN: 8054609980135
Merke: GYADA Cosmetics
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: Fet hud, Kombinasjonshud
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB
Ansiktsrens (konsistens): Vaskegeleer
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Xanthan Gum, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water[1], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Thymus Capitatus Herb Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Sodium Lauroyl Glutamate, Disodium Cocoamphodiacetate, Diglycerin, Polyglyceryl-4 Caprylate, Potassium Hydroxide, Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Lactic Acid, Citricacid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Limonene, Parfum[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. i samsvar med AIAB-retningslinjene
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italia, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GYADA Cosmetics RENAISSANCE Klarende Micellar Vaskegel

11 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
13 (52%)
4 stjerner
7 (28%)
3 stjerner
4 (16%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (4%)

25 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 11 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder