GYADA Cosmetics Make-up-fjerner olje-gel, 100 ml

Rengjør effektivt og pleier huden med kokosolje og calendula

kr 99 kr 110 -10%

(kr 990 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Løser opp make-up og smuss
  • Grundig og skånsom
  • Gir smidighet
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med GYADA Cosmetics Rensemelk, 400 ml

GYADA Cosmetics Make-up-fjerner olje-gel, 100 ml kr 99 (kr 990 / l)
GYADA Cosmetics Rensemelk, 400 ml kr 149 (kr 373 / l)
Totalpris: kr 248
Beskrivelse

Make-up-fjerner olje-gel løser opp make-up samt urenheter grundig og skånsomt. Formelen med kokosolje og calendula gir smidighet og rengjør uten å irritere øyne og vipper.

Bruk:

  • Fordel en liten mengde av olje-gelen på tørr hud i ansiktet og masser forsiktig til make-upen er oppløst.
  • Skyll deretter av med vann.
  • Det anbefales å utføre double cleansing og avslutte rensen med et vaskegel.
Varenr.: GYA-GC164
Innhold: 100 ml
EAN: 8054609982726
Merke: GYADA Cosmetics
Produkttyper: Sminkefjerning
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Ikke svelg / drikk, Kun til utvortes bruk, Kun på sunn hud, Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Bestanddeler (INCI)

Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sucrose Stearate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Panthenol, Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Malva Sylvestris Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Benzyl Alcohol, Tocopherylacetat, Tocopherol (Vitamin E), Undecane, Tridecane, Parfum[2], Aqua, Lactic Acid

  1. fra økologisk dyrking
  2. i samsvar med AIAB-retningslinjene
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italia, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GYADA Cosmetics Make-up-fjerner olje-gel

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering