GYADA Cosmetics Hyalurvedic Glansgivende Hårmaske Rødt Hår, 200 ml

Glans, volum og smidighet

kr 179 kr 199 -10%

(kr 895 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For farget og naturlig rødt hår
  • Med fargegivende pigmenter
  • Oppkvikkende og lysnende
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med GYADA Cosmetics Hyalurvedic Glanssjampo for rødt hår, 200 ml

GYADA Cosmetics Hyalurvedic Glansgivende Hårmaske Rødt Hår, 200 ml kr 179 (kr 895 / l)
GYADA Cosmetics Hyalurvedic Glanssjampo for rødt hår, 200 ml kr 139 (kr 695 / l)
Totalpris: kr 318
Beskrivelse

Glansgivende masken lysner rødt hår med naturlige fargepigmenter og planteekstrakter, og gir det glans og volum. Rød henna, fargemadder og bringebærekstrakter er ideelle for å gi nytt liv til varme og røde nyanser og bringe dem frem i lyset igjen. Håret blir naturlig pleiet med ayurvedaens kraft og tilført rikelig med fuktighet.

Bruk:

  • Påfør som pre-shampoo hårmaske 1-2 ganger i uken og la virke i minst 30 minutter.
  • Alternativt kan hårmasken også brukes etter sjamponering.
  • Tips: Dekk håret med en dusjhette under virketiden for å dra nytte av varmeeffekten.
Varenr.: GYA-GC110.1
Innhold: 200 ml
EAN: 8054609981989
Merke: GYADA Cosmetics
Fargetoner: Lys rød, Rød, Rødbrun / Henna, Vinrød
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Farget hår, For alle hårtyper
Egenskaper: Ayurvedisk, Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cetearylalcohol, Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Propandiol, Lactic Acid, Glycerin, Decyl Glucoside, Krameria Triandra Root Extract, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Cystoseira Compressa Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract[1], Rubia Cordifolia Root Powder, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Zea Mays Starch, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Lycopene, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Parfum[2], Lecithin, Ethylhexylglycerin, Sorbit, Benzyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Gluconolactone

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. i samsvar med AIAB-retningslinjene
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italia, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GYADA Cosmetics Hyalurvedic Glansgivende Hårmaske Rødt Hår

5 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (50%)
4 stjerner
1 (16%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
2 (33%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.