GYADA Cosmetics Anti-Frizz-balsam, 200 ml

Kremet balsam for bedre håndterbarhet!

kr 149 kr 166 -10%

(kr 745 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt, skadet og behandlet hår
  • Nærende og reparerende
  • Gir glans
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med GYADA Cosmetics Anti-Frizz-Sjampo, 250 ml

GYADA Cosmetics Anti-Frizz-balsam, 200 ml kr 149 (kr 745 / l)
GYADA Cosmetics Anti-Frizz-Sjampo, 250 ml kr 139 (kr 556 / l)
Totalpris: kr 288
Beskrivelse

Anti-Frizz-balsam fra GYADA Cosmetics er en mild pleie for tørt, skadet og behandlet hår. Balsamen inneholder en blanding av planteoljer, sheasmør, malveekstrakt, og hydrolysert hvete- og soyaprotein. Den løsner floker, temmer, og har en reparerende og nærende virkning. Sammen hjelper ingrediensene med å gjenopprette mykhet og glans til håret.

Bruk:

  • Fordel i lengdene på vått hår etter hårvask.
  • La virke i 1–2 minutter, og skyll deretter ut.
  • Anbefalt å brukes i kombinasjon med Anti-Frizz-sjampo og Anti-Frizz-spray.
Varenr.: GYA-GC013
Innhold: 200 ml
EAN: 8054609982177
Merke: GYADA Cosmetics
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Farget hår, Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: AIAB
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Myristyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Linum Usitatissimum Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Malva Sylvestris Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hydrolized Wheat Protein, Panthenol, Tocopherylacetat, Xanthan Gum, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sodium Dehydroacetate, Parfum[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. i samsvar med AIAB-retningslinjene
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italia, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GYADA Cosmetics Anti-Frizz-balsam

52 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
47 (47%)
4 stjerner
23 (23%)
3 stjerner
24 (24%)
2 stjerner
3 (3%)
1 stjerne
3 (3%)

100 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 52 anmeldelser på et andre språk.