GRN [GRÜN] Glanssjampo, 300 ml

Pleiende rens med irsk mose og havfuru

kr 149 kr 166 -10%

(kr 497 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 300 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 136 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir fuktighet
  • Gjør håret mykt og glatt

Kjøpes ofte sammen med GRN [GRÜN] Balsam Calendula & Hamp, 150 ml

GRN [GRÜN] Glanssjampo, 300 ml kr 149 (kr 497 / l)
GRN [GRÜN] Balsam Calendula & Hamp, 150 ml kr 109 (kr 727 / l)
Totalpris: kr 258
Beskrivelse

Formuleringen med ekstrakter fra irsk mose og havfuru gir håret glansfulle og fuktighetsgivende egenskaper, noe som sikrer naturlig glans. I tillegg blir håret lettere å gre etter bruk.

Varenr.: BEN-31634
Innhold: 300 ml
EAN: 4260631131634
Merke: GRN [GRÜN]
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Cocoyl Alaninate, Lauryl Glucoside, Citric Acid, Glycerin, Betaine, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Pinus Pinaster Bark Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Populus Tremuloides Bark (Zitterpappel) Extract, Arginin, Pentylene Glycol, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Laurate, Levulinic Acid, Sodium Chloride, Parfum[1], Citronellol[1], Linalool[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GRN [GRÜN] Glanssjampo