GRN [GRÜN] Glans & Fuktighet Balsam, 200 ml

Skånsom tilleggspleie med Japanvoks & maritim furu

kr 170 kr 189 -10%

(kr 850 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Kan gre ut og gir glans
  • Beskyttende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med GRN [GRÜN] Fuktighetssjampo, 300 ml

GRN [GRÜN] Glans & Fuktighet Balsam, 200 ml kr 170 (kr 850 / l)
GRN [GRÜN] Fuktighetssjampo, 300 ml kr 149 (kr 497 / l)
Totalpris: kr 319
Beskrivelse

Takket være den skånsomme formelen med Japanvoks og ekstrakter fra maritim furu beskyttes håret og tilføres fuktighet. Balsamen gir dessuten silkemykhet og gjør det lett å gre.

Varenr.: BEN-31771
Innhold: 200 ml
EAN: 4260631131771
Merke: GRN [GRÜN]
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Cetearylalcohol, Brassicyl Valinate Esylate, Glycerin[3], Methylheptyl Pelargonate, Glyceryl Laurate, Glyceryl Behenate, Rhus Verniciflua Peel Cera/ Rhus Verniciflua Peel Wax, Saccharomyces Ferment Filtrate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Pinus Pinaster Bark Extract, Calcium Gluconate, Glyceryl Caprylate, Betaine, Parfum[1], Glycerin, Tocopherol (Vitamin E), Pentylene Glycol, Levulinic Acid, Linalool[1], Citronellol[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GRN [GRÜN] Glans & Fuktighet Balsam

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder