GRN [GRÜN] Fuktighetssjampo, 300 ml

Pleie av chia og plantebaserte ceramider

kr 149 kr 166 -10%

(kr 497 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 300 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 136 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt hår
  • Fukter og beskytter
  • Styrkende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Perfect Curls Conditioner, 150 ml

GRN [GRÜN] Fuktighetssjampo, 300 ml kr 149 (kr 497 / l)
Santé – naturally. Perfect Curls Conditioner, 150 ml kr 42 (kr 280 / l)
Totalpris: kr 191
Beskrivelse

Takket være ekstrakter av chiasfrø, plantebaserte ceramider og milde tensider blir tørre hårtyper skånsomt rengjort og pleiet samtidig. De blir dermed tilført fuktighet, styrket og beskyttet - for merkbar mykhet.

Varenr.: BEN-31658
Innhold: 300 ml
EAN: 4260631131658
Merke: GRN [GRÜN]
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Tørt hår
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Cocoyl Alaninate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Chloride, Citric Acid, Salvia Hispanica (Chia) Seed Extract, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Betaine, Glycosphingolipids, Arginin, Glyceryl Laurate, Glyceryl Caprylate, Parfum[1]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GRN [GRÜN] Fuktighetssjampo

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder