GRN [GRÜN] Body Wash 3in1 Hamp & Humle, 200 ml

Energiboost i hverdagen

kr 84 kr 94 -11%

(kr 420 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
    Også for ansiktet
    Virker oppkvikkende

Kjøpes ofte sammen med benecos kun for menn 3-i-1 Body Wash, 250 ml

GRN [GRÜN] Body Wash 3in1 Hamp & Humle, 200 ml kr 84 (kr 420 / l)
benecos kun for menn 3-i-1 Body Wash, 250 ml kr 39 (kr 156 / l)
Totalpris: kr 123
Beskrivelse

Denne vaskegelen sørger for en skånsom rengjøring fra topp til tå. Byggfrøvann og ekstrakter fra ringblomst og eple gir en naturlig aktivering, mens hampfrøolje og humleblomstuttrekk rengjør og pleier huden nøye. Gir en behagelig oppfrisket hudfølelse.

Bruk: Skum opp på fuktig hud og skyll deretter av.

Varenr.: BEN-30170
Innhold: 200 ml
EAN: 4260631130170
Merke: GRN [GRÜN]
Produkttyper: Herrepleie, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hordeum Vulgare Stem Water[2], Lauryl Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Parfum[1], Benzyl Alcohol, Citricacid, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Humulus Lupulus (Hops) Flower Extract[2], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract[2], Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Calendula Officinalis Flower Extract[2]

  1. 100 % naturlig duftsammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Om GENTLEMEN’S ORGANIC-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GRN [GRÜN] Body Wash 3in1 Hamp & Humle

2 anmeldelser på andre språk

4,9 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (88%)
4 stjerner
1 (11%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder