GRN [GRÜN] Balsam Calendula & Hamp, 150 ml

Uimotståelig glans

kr 109 kr 122 -11%

(kr 727 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

2 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Gir silkeglans
  • Gir fuktighet

Kjøpes ofte sammen med GRN [GRÜN] Glanssjampo, 300 ml

GRN [GRÜN] Balsam Calendula & Hamp, 150 ml kr 109 (kr 727 / l)
GRN [GRÜN] Glanssjampo, 300 ml kr 149 (kr 497 / l)
Totalpris: kr 258
Beskrivelse

Denne balsamen gir håret ekstra glans og smidighet. Ekstrakten av ringblomst i kombinasjon med hampfrøolje får håret til å stråle naturlig, mens olivenolje forbedrer celle strukturen og tilfører fuktighet.

Bruk: Masser inn i fuktig hår og la det virke kort før grundig skylling.

Varenr.: BEN-30118
Innhold: 150 ml
EAN: 4260631130118
Merke: GRN [GRÜN]
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hordeum Vulgare Stem Water[2], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin[3], Lecithin, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate, Myristyl Myristate, Vegetable Oil, Calendula Officinalis Flower Extract[2], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Dehydroacetic Acid, Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum[1]

  1. 100 % naturlig duftsammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GRN [GRÜN] Balsam Calendula & Hamp

3 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (42%)
4 stjerner
2 (28%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
2 (28%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder