GRN [GRÜN] Anti-flass sjampo, 300 ml

Balanserende rens med eplecidereddik og shikimisyre

kr 149 kr 166 -10%

(kr 497 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 300 ml

På lager fra og med 29. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før mandag, 09. november

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 136 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For flass og irritert hodebunn
  • Regulerende egenskaper
  • Glans og mykhet

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml

GRN [GRÜN] Anti-flass sjampo, 300 ml kr 149 (kr 497 / l)
lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
Totalpris: kr 181
Beskrivelse

Med den pleiende anti-flass sjampoen blir også en irritert hodebunn skånsomt renset. Formuleringen med eplecidereddik og shikimisyre fra stjerneanis gir balanserende og regulerende egenskaper. I tillegg etterlater den håret glansfullt og mykt, og gir en god hårfølelse.

Varenr.: BEN-31672
Innhold: 300 ml
EAN: 4260631131672
Merke: GRN [GRÜN]
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Flassende hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Cocoyl Alaninate, Lauryl Glucoside, Vinegar, Sodium Chloride, Betaine, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Glycerin[3], Arginin, Shikimic Acid, Glyceryl Laurate, Glyceryl Caprylate, Parfum[1], Citric Acid

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for GRN [GRÜN] Anti-flass sjampo