greenatural Repair-sjampo Sheasmør og Solsikke, 400 ml

Styrker hårfibrene allerede under rensingen

kr 99 kr 110 -10%

(kr 248 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 400 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 90 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt, skadet hår
  • Gir fuktighet uten å tynge
  • Virker beskyttende
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med greenatural Balsam Sheasmør & Solsikke, 500 ml

greenatural Repair-sjampo Sheasmør og Solsikke, 400 ml kr 99 (kr 248 / l)
greenatural Balsam Sheasmør & Solsikke, 500 ml kr 108 (kr 216 / l)
Totalpris: kr 207
Beskrivelse

Denne repair-sjampoen er spesielt utviklet for tørt, skadet hår og er rik på verdifulle oljer samt plantebasert smør. Kombinasjonen av økologisk sheasmør, solsikkeolje og linolje styrker hårets naturlige beskyttelsesbarriere, gir fuktighet, gjør håret smidig og gir det ny glans uten å tynge. Formuleringen inneholder fytokeratin fra hvete, som virker beskyttende og regenererende, samt pleiende inulin fra sikorirøtter.

PAO: 12 måneder

Varenr.: XBO-GP-GNSH02
Innhold: 400 ml
EAN: 8052400935996
Merke: greenatural
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Unisex
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Linum Usitatissimum Seed Oil, Inulin, Glyceryl Caprylate/Caprate, Citrus Grandis (Pomelo) Peel Oil, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Sodium Phytate, Limonene

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Greenproject Italia srl, via massari 42, 31023, Resana (TV), Italia, www.greenatural.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for greenatural Repair-sjampo Sheasmør og Solsikke

3 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (18%)
4 stjerner
7 (63%)
3 stjerner
2 (18%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

11 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder