greenatural Bein- og fotkrem, 100 ml

Pleier huden og gir lettelse for trette ben!

kr 99 kr 110 -10%

(kr 990 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Oppfriskende egenskaper
  • Forhindrer lukt
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Celtique Kelten-fotbadesalt, 160 g

greenatural Bein- og fotkrem, 100 ml kr 99 (kr 990 / l)
Celtique Kelten-fotbadesalt, 160 g kr 109 (kr 681 / kg)
Totalpris: kr 208
Beskrivelse

Bein- og fotkremen tilbyr nærende, oppfriskende og avslappende egenskaper. Den trekker raskt inn i huden.

Bruk:

  • Varm opp kremen i håndflaten.
  • Påfør om morgenen og/eller kvelden med en forsiktig massasje.
  • Massér forsiktig oppover leggen i sirkulære bevegelser ved tunge ben.
  • For å forsterke kremens effekt, påfør den før leggetid og bruk sokker over natten - om morgenen vil føttene være optimalt næret og lettet.
Varenr.: XBO-GP-COS001
Innhold: 100 ml
EAN: 8052400930199
Merke: greenatural
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Fotpleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Karton, Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Cetearylalcohol, Stearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Lactylate, Menthol, Gluconolactone, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Mentha Piperita Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil, Tocopherol (Vitamin E), Chondrus Crispus (Carrageenan), Xanthan Gum, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitat[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Hydrolyzed Chestnut Extract[2], Hypericum Perforatum Flower Extract[2], Juniperus Communis (Wacholder) Fruit Extract[2], Melissa Officinalis Leaf Extract[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract[2], Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Limonene, Linalool, Citral

  1. Inneholder vitamin A. Ta hensyn til ditt daglige inntak før bruk
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Greenproject Italia srl, via massari 42, 31023, Resana (TV), Italia, www.greenatural.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for greenatural Bein- og fotkrem

4 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (54%)
4 stjerner
3 (27%)
3 stjerner
1 (9%)
2 stjerner
1 (9%)
1 stjerne
0 (0%)

11 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.