greenatural ARTISAN Såpe Calendula, 100 g

Gir fuktighet allerede under rensing

kr 36 kr 40 -10%

(kr 360 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

5 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 32 / stk.-20%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr og sensitiv hud
  • Hudvennlig og pleiende
  • Håndlaget
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med greenatural ARTISAN såpe med sheasmør, 100 g

greenatural ARTISAN Såpe Calendula, 100 g kr 36 (kr 360 / kg)
greenatural ARTISAN såpe med sheasmør, 100 g kr 36 (kr 360 / kg)
Totalpris: kr 72
Beskrivelse

Den hudvennlige formelen med kokosolje og ringblomst ekstrakter gir en skånsom rens og tilfører viktig fuktighet under rensingen, takket være vegetabilsk glyserin.

Varenr.: XBO-GP-SL008
Innhold: 100 g
EAN: 8052400933442
Merke: greenatural
Såpekonsistens: Fast
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Unisex
Bestanddeler (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Sodium Hydroxyde, Parfum, Calendula Officinalis Oil, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Phytate, Calendula Officinalis (Ringelblume) Flower, Amyl Cinnamal, Citronellal, Eugenol

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Greenproject Italia srl, via massari 42, 31023, Resana (TV), Italia, www.greenatural.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for greenatural ARTISAN Såpe Calendula

2 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (80%)
4 stjerner
1 (20%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder