georganics Naturlig tannkrem Engelsk Peppermynte, 120 ml

Skånsom tannpleie med en forfriskende mintsmak!

kr 99 kr 111 -11%

(kr 825 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 120 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 91 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Mineralrik
  • Skummer ikke
  • Fluorfri
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med georganics Naturlig tannkrem med spearmint, 120 ml

georganics Naturlig tannkrem Engelsk Peppermynte, 120 ml kr 99 (kr 825 / l)
georganics Naturlig tannkrem med spearmint, 120 ml kr 99 (kr 825 / l)
Totalpris: kr 198
Beskrivelse

Denne naturlige tannkremen skummer ikke og er beriket med eteriske oljer fra engelsk peppermynte, sitron og tetre. Vitenskapelige studier tilskriver peppermynten effektive egenskaper mot anaerobe bakterier, slik som de som finnes i munnen. Dette bidrar til å forhindre tannkjøttproblemer.

Bruk:

  • Ta en ertestor mengde av produktet.
  • Puss som vanlig i 2 minutter og la den virke litt for bedre remineralisering.

Viktig:

  • Sørg for at det ikke kommer vann i beholderen med produktet - dette kan føre til bakterievekst!
  • Oppbevar på et varmt, tørt sted etter åpning.
Varenr.: XDK-GOR-200012
Innhold: 120 ml
EAN: 15060480200019
Merke: georganics
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig og tørt oppbevart., Beskyttes mot fukt.
Emballasjetype: Glass, Krukke
Bestanddeler (INCI)

Calcium Carbonate[1], Caprylic/Capric Triglyceride[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Caolin Clay[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Diatomaceous Earth[1], Sodium Bicarbonate[1], Mentha Piperita Oil[1], Tocopherol (Vitamin E)[1], Limonene[1]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Autorisert representant som EU-ansvarlig: Georganics EU, Avenue des Grenadiers 59, 1050, Brussels, Belgia, www.georganics.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for georganics Naturlig tannkrem Engelsk Peppermynte

33 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
33 (58%)
4 stjerner
15 (26%)
3 stjerner
5 (8%)
2 stjerner
2 (3%)
1 stjerne
1 (1%)

56 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 33 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder