FREE! Organics volume pro Volumising Conditioner, 200 ml

Naturlig balsam for mer fylde

kr 38 kr 43 -12%

(kr 190 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 09. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 20. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fint og kraftløst hår
  • Fremmer hårvekst
  • Lett å gre ut og gir glans

Kjøpes ofte sammen med FREE! Organics volume pro Volumising Shampoo, 200 ml

FREE! Organics volume pro Volumising Conditioner, 200 ml kr 38 (kr 190 / l)
FREE! Organics volume pro Volumising Shampoo, 200 ml kr 38 (kr 190 / l)
Totalpris: kr 76
Beskrivelse

Dette er hemmeligheten bak fyldigere og sterkere hår. Den milde formelen med Coco-Caprylate, et plantebasert alternativ til silikoner, og Arginin gir også en silkemyk glans, stimulerer veksten og gjør håret lettere å gre. Beriket med solsikkefrøolje, som er rik på vitamin E, gir den også skånsom pleie til hodebunnen. Gled deg over vakkert volum, spenst og den behagelige duften som gir langvarig friskhet.

Bruk:

  • Masser forsiktig inn i håret etter vask.
  • La virke i noen minutter.
  • Skyll grundig ut.
Varenr.: FREE-6500004
Innhold: 200 ml
EAN: 4262390070353
Merke: FREE! Organics
Fargetoner: Alle hårfarger
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Følsom hodebunn, Fint hår, Livløst hår
Egenskaper: Alkoholfri, Glutenfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk, Søt
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behenylalkohol, Glycerin[1], Coco Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearat Citrat, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Caprylate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Arginin, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Citronellal, Limonene

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Free Organics GmbH, Otto-Kipp-Straße 3, 23684 , Scharbeutz, Tyskland, www.freeorganics.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for FREE! Organics volume pro Volumising Conditioner

2 anmeldelser på andre språk

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (50%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
2 (50%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.