FREE! Organics Skånsom dusjskum med frisk sitrongress, 150 ml

Dusjpleie med frisk sitrusduft

kr 39 kr 44 -11%

(kr 260 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

3 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Rengjøring og fuktighetspleie
  • Gjør huden myk

Kjøpes ofte sammen med FREE! Organics Skånsomt dusjskum Aquatic Passion, 150 ml

FREE! Organics Skånsom dusjskum med frisk sitrongress, 150 ml kr 39 (kr 260 / l)
FREE! Organics Skånsomt dusjskum Aquatic Passion, 150 ml kr 39 (kr 260 / l)
Totalpris: kr 78
Beskrivelse

Dette dusjskummet rengjør kroppen skånsomt, men effektivt takket være naturlige ingredienser og gir samtidig økt fuktighetsnivå til huden. Huden blir ikke bare ren, men også herlig pleid og myk. Skummet kombinerer i sin duft friske og blomsteraktige noter til en eksepsjonell duftopplevelse for kropp og sinn.

Bruk:

  • Rist kort før bruk.
  • Trykk dusjskummet i håndflaten og påfør det i sirkulære bevegelser på huden.
  • Skyll deretter grundig med lunkent vann.
Varenr.: FREE-6002001
Innhold: 150 ml
EAN: 4262390070742
Merke: FREE! Organics
Konsistens/administrasjonsform: Skum
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Alkoholfri, Glutenfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk, Sitrusaktig
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin[1], Coco Glucoside, Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Pca, Citric Acid, Parfum, Limonene, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Linalool

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Free Organics GmbH, Otto-Kipp-Straße 3, 23684 , Scharbeutz, Tyskland, www.freeorganics.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for FREE! Organics Skånsom dusjskum med frisk sitrongress

2 anmeldelser på andre språk

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
1 (33%)
2 stjerner
1 (33%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder