FREE! Organics Shower Bar Berry Splash, 50 g

Fast såpestykke for kroppen

kr 34 kr 38 -11%

(kr 680 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 g

På lager fra og med 09. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 20. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Rengjøring og pleie
  • Vitaliserende og velgjørende

Kjøpes ofte sammen med FREE! Organics Dusjsåpe Aquatic Passion, 50 g

FREE! Organics Shower Bar Berry Splash, 50 g kr 34 (kr 680 / kg)
FREE! Organics Dusjsåpe Aquatic Passion, 50 g kr 34 (kr 680 / kg)
Totalpris: kr 68
Beskrivelse

Denne faste kosmetikken gir en forfriskende og oppkvikkende dusjopplevelse. Shower Bar renser huden på en skånsom måte og gir intens fuktighet. Shea- og kakaosmør skjemmer bort huden med sine mykgjørende og elastiserende egenskaper. Kombinasjonen av den bær- og urteaktige duften av tranebær, einer og sandeltre og de kvalitetsrike planteoljene forvandler hver dusj til en fruktig pause.

Bruk:

  • Skum opp såpestykket mellom hendene og masser den rike skummet forsiktig inn i kroppen.
  • Skyll deretter grundig av.
Varenr.: FREE-6300006
Innhold: 50 g
EAN: 4262390070162
Merke: FREE! Organics
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Alkoholfri, Glutenfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig, Urteaktig / aromatisk
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Caolin Clay, Cetearylalcohol, Citric Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[2], Parfum, Limonene, Behenylalkohol, Glycerin[1], Coco Caprylate/Caprate, Lecithin[2], Squalen, Linalool, Simmondsia Chinensis Oil[2], Tocopherol (Vitamin E), Citronellal, Citral, Maltodextrin, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Free Organics GmbH, Otto-Kipp-Straße 3, 23684 , Scharbeutz, Tyskland, www.freeorganics.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for FREE! Organics Shower Bar Berry Splash

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (66%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (33%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder