FREE! Organics Nærende dusjolje Tropical Lychee, 150 ml

Pleiedusj med fruktig-akvatisk duft

kr 59 kr 66 -11%

(kr 393 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørre hudtyper
  • Nærende og fuktighetsgivende
  • Gjør huden smidig

Kjøpes ofte sammen med FREE! Organics Hydra Boost Fuktighetsgivende Shampoo, 200 ml

FREE! Organics Nærende dusjolje Tropical Lychee, 150 ml kr 59 (kr 393 / l)
FREE! Organics Hydra Boost Fuktighetsgivende Shampoo, 200 ml kr 38 (kr 190 / l)
Totalpris: kr 97
Beskrivelse

Denne dusjoljen renser huden med naturlige ingredienser og tilfører samtidig intens fuktighet. Ved kontakt med vann forvandles oljen til et delikat skum som er svært mildt mot huden, og som tilfører essensielle lipider og næringsstoffer. Gled deg til en ren og silkemyk hudfølelse og til en dusjopplevelse med tropisk duft.

Bruk:

  • Rist flasken godt før bruk.
  • Påfør oljen på fuktig hud og masser i sirkulære bevegelser til en melkeaktig skum oppstår.
  • Skyll deretter grundig av med lunkent vann.
  • Merk: Skyll dusjen eller badekaret godt etter bruk for å unngå å skli.
Varenr.: FREE-6002003
Innhold: 150 ml
EAN: 4262390070810
Merke: FREE! Organics
Konsistens/administrasjonsform: Olje
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Tørr hud
Egenskaper: Alkoholfri, Glutenfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Akvatiske toner, Frisk, Fruktig
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Emballasjetype: Flaske, Tube
Bestanddeler (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-3 Caprate, Polyglyceryl-4 Cocoate, Parfum, Tocopherol (Vitamin E), Linalool, Geraniol, Citronellal, Citral, Limonene, Eugenol

Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Free Organics GmbH, Otto-Kipp-Straße 3, 23684 , Scharbeutz, Tyskland, www.freeorganics.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for FREE! Organics Nærende dusjolje Tropical Lychee

3 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (25%)
4 stjerner
2 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (25%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder