FREE! Organics Hydra Boost Solid Shampoo, 50 g

Fast hårvask for daglig bruk

kr 39 kr 44 -11%

(kr 780 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 g

1 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normalt hår
  • Glatter ut tupper
  • Forhindrer splittede tupper

Kjøpes ofte sammen med FREE! Organics volume pro Fast Shampoo, 50 g

FREE! Organics Hydra Boost Solid Shampoo, 50 g kr 39 (kr 780 / kg)
FREE! Organics volume pro Fast Shampoo, 50 g kr 39 (kr 780 / kg)
Totalpris: kr 78
Beskrivelse

Denne intensivt pleiende sjampoen er egnet for normale hårtyper og kan brukes daglig takket være den milde formelen. Den gir håret maksimal fuktighet med shea- og cupuaçusmør, samtidig som det styrker strukturen og forhindrer hårbrudd. Håret føles mykt umiddelbart etter vask, er lettere å gre og stråler med en silkemyk glans.

Bruk:

  • Skum sjampostykket mellom hendene eller direkte på vått hår.
  • Masser den rike skummen forsiktig inn i hår og hodebunn.
  • Skyll grundig ut etterpå.
Varenr.: FREE-6300003
Innhold: 50 g
EAN: 4262390070025
Merke: FREE! Organics
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Normalt hår
Egenskaper: Alkoholfri, Glutenfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys., Beskyttes mot fukt.
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Caolin Clay, Cetearylalcohol, Citric Acid, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[2], Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Parfum, Coco Caprylate/Caprate, Behenylalkohol, Glycerin[1], Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Lecithin[2], Tocopherol (Vitamin E), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed Oil[2], Simmondsia Chinensis Oil[2], Maltodextrin, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract, Limonene

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Free Organics GmbH, Otto-Kipp-Straße 3, 23684 , Scharbeutz, Tyskland, www.freeorganics.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for FREE! Organics Hydra Boost Solid Shampoo

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder