FREE! Organics Fuktighetsgivende hårmaske, 150 ml

Næringsrik intensivpleie for ditt hår

kr 59 kr 66 -11%

(kr 393 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normalt hår
  • Styrkende og beskyttende
  • Beskytter mot flisete tupper

Kjøpes ofte sammen med FREE! Organics Hydra Boost Fuktighetsgivende Shampoo, 200 ml

FREE! Organics Fuktighetsgivende hårmaske, 150 ml kr 59 (kr 393 / l)
FREE! Organics Hydra Boost Fuktighetsgivende Shampoo, 200 ml kr 38 (kr 190 / l)
Totalpris: kr 97
Beskrivelse

Denne hårmasken gir håret intensiv fuktighet og pleie uten å tynge det ned. Takket være nøye utvalgte nærende oljer fra argan og kokos, styrker den rike formelen håret fra innsiden og beskytter det samtidig mot ytre påvirkninger. Naturlig skvalan og plantebasert Coco-Caprylate beskytter håret mot flisete tupper, og etterlater det mykt, glatt og glansfullt.

Bruk:

  • En til to ganger i uken, avhengig av hårlengde og volum, masser 5-10 g (tilsvarende ca. 1/2 til 1 teskje) av masken jevnt inn i nyvasket, håndkletørket hår.
  • La virke i 5 til 10 minutter og skyll deretter grundig.
Varenr.: FREE-6600001
Innhold: 150 ml
EAN: 4262390070414
Merke: FREE! Organics
Fargetoner: Alle hårfarger
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Normalt hår
Egenskaper: Alkoholfri, Glutenfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Emballasjetype: Krukke
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Coco Caprylate/Caprate, Behenylalkohol, Glycerin[1], Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Caprylate, Parfum, Glyceryl Stearate Se, Arginin, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Lecithin[2], Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Squalen, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Limonene

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Free Organics GmbH, Otto-Kipp-Straße 3, 23684 , Scharbeutz, Tyskland, www.freeorganics.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for FREE! Organics Fuktighetsgivende hårmaske

2 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
1 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder