FREE! Organics 2-i-1 for MEN, 50 g

Fast kroppspleie med frisk duft

kr 39 kr 44 -11%

(kr 780 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 g

På lager fra og med 09. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 20. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
  • Gir fuktighet og smidighet
  • Naturlig pleiekompleks

Kjøpes ofte sammen med FREE! Organics repair & care Solid Shampoo, 50 g

FREE! Organics 2-i-1 for MEN, 50 g kr 39 (kr 780 / kg)
FREE! Organics repair & care Solid Shampoo, 50 g kr 39 (kr 780 / kg)
Totalpris: kr 78
Beskrivelse

Dette 2-i-1 vaskestykket for menn er den perfekte kombinasjonen av hår- og kroppspleie og tilbyr også en miljøvennlig karakter takket være den plastfrie formen. Pleien passer for daglig bruk, til alle hår- og hudtyper og er en effektiv løsning, spesielt når du er på farten. Det naturlige pleiekomplekset med shea- og kakaosmør samt jojobaolje gir intens fuktighet og etterlater både hud og hår mykt og smidig. Den akvatiske duften gir en forfriskende dusjopplevelse og en behagelig frisk følelse.

Bruk:

  • Skum opp vaskestykket mellom hendene og massér det rike skummet forsiktig på kroppen og i håret.
  • Skyll deretter grundig av og ut.
Varenr.: FREE-6300008
Innhold: 50 g
EAN: 4262390070100
Merke: FREE! Organics
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Herrepleie, 2-i-1 sjampo og dusjgel, Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Alkoholfri, Glutenfri, Vegan
Duftnoter: Akvatiske toner, Frisk
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Caolin Clay, Aqua, Citric Acid, Cetearylalcohol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[2], Parfum, Limonene, Behenylalkohol, Glycerin[1], Coco Caprylate/Caprate, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Lecithin[2], Linalool, Tocopherol (Vitamin E), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Simmondsia Chinensis Oil[2], Maltodextrin, Citronellal, Citral, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Free Organics GmbH, Otto-Kipp-Straße 3, 23684 , Scharbeutz, Tyskland, www.freeorganics.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for FREE! Organics 2-i-1 for MEN

1 anmeldelser på andre språk

2,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (100%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder