Florame Tetre Hydrolat, 200 ml

Mangesidig anvendelig blomsterhydrolat

kr 143 kr 159 -10%

(kr 715 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For uren hud
  • Klare egenskaper
  • Også for hodebunnen

Kjøpes ofte sammen med Florame Geranium Hydrolat, 200 ml

Florame Tetre Hydrolat, 200 ml kr 143 (kr 715 / l)
Florame Geranium Hydrolat, 200 ml kr 126 (kr 630 / l)
Totalpris: kr 269
Beskrivelse

Med dette blomsterhydrolatet pleies uren og problematisk hud skånsomt. Det har balanserende og klarende egenskaper og etterlater en behagelig hudfølelse. Ideell også for nakke, bryst og rygg eller for pleie av hodebunnen.

Bruk:

  • Bruk enten med en bomullspad i sirkelbevegelser på ansiktet, eller spray direkte på ansiktet og tørk av med en bomullsdott.
  • Etter sjamponering, spray på håndkletørt hår eller på hele hodebunnen og massér inn. Skal ikke skylles ut.
Varenr.: XDK-FAM-925837
Innhold: 200 ml
EAN: 3516170025837
Merke: Florame
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Ansiktsvann og tonere
Hudtype: Uren hud
Hårtype: Følsom hodebunn
Egenskaper: Alkoholfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Tetre
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Flower Water[1], Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Aqua, Limonene, Linalool, Citral

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Florame Tetre Hydrolat

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (75%)
4 stjerner
1 (25%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger